Feedly - Get Smarter

Haber Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.6 MB
  • Version 38.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Feedly Team
Feedly mobil uygulaması ile dijital dünyanızı daha düzenli ve verimli bir hale getirebilirsiniz.

Tek bir adres üzerinden diğer sitelerin paylaşımlarını görmek artık çok kolay. Zamanın oldukça kıymetli olduğu şu günlerde Feedly - Get Smarter mobil uygulaması sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Akıllı mobil cihazınızı daha da işlevsel bir hale getirebileceğiniz Feedly - Get Smarter mobil uygulaması ile birden fazla sitede gezmektense tek bir adresten çeşitli haber içeriklerine ulaşabilirsiniz. Bu da size hem zamandan kazandırır hem de mobil cihazınızı daha işlevsel hale getirir.

Uygulamamızı Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek kullanamaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra tek yapmanız gereken Google hesabınız ile uygulamaya giriş yapmak sonrasında gerisini uygulama sizlere sunuyor. 

Milyonlarca profesyonel ve tutkulu öğrenci, her gün, blogları, dergileri ve onlarla ilgili diğer kaynakları takip etmek için Feedly'yi telefonlarında ve tabletlerinde kullanmaya başladı bile sizde Feedly'den geri kalayın.  Feedly ile tüm yayınlarınızı, blog'larınızı, YouTube kanallarınızı ve daha fazlasını tek bir yerde kolayca düzenleyebilir ve daha verimli tüketerek paylaşabilirsiniz. Tüm içerik, temiz ve okunması kolay bir biçimde size tek bir yerde gelir.

Daha Fazla Göster
Feedly - Get Smarter indir
DİĞER SÜRÜMLER