Feedly - Get Smarter

Haber Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.6 MB
  • Version 40.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Feedly Team
Mobil cihazınız sizlere harika bir uygulama için ev sahipliği yapıyor. Feedly uygulaması ile tanışın.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Feedly - Get Smarter mobil uygulamasını indirerek hayat kalitenizi daha da arttırabilirsiniz. Uygulamamız pek çok adreste gezinmek yerine sizlere daha kolay bir adres sunuyor. Bir çok işinizi Feedly - Get Smarter mobil uygulaması üzerinden halledebilirsiniz. Bu size kalmış bir durumdur. 

Uygulamamızı ücretsiz indirin ve sadece Google hesabınız ile giriş yapın. 

İnsanlar blogları okumak, yeni konular öğrenmek ve anahtar kelimeleri, markaları ve şirketleri izlemek için Feedly mobil uygulamasını kullanıyor. Birçok farklı haber ve bilgiye hızlı erişim, endüstrideki önemli eğilimleri daha kolay takip edebilmenizi ve gerçekten önem verdiğiniz konular hakkında uzmanlık kurabilmenizi sağlar.

Feedly, 40 milyondan fazla feed'e bağlandığından, gerçekten derinleşebilir ve işinize veya tutkunuza özgü niş içeriğini bulabilirsiniz. Bu mevcut içerikte çok sığ ve rastgele düşünen alternatiflerden büyük bir farktır. Teknoloji, işletme, tasarımdan pazarlamaya, medyaya ve ötesine kadar, Feedly, feed'inizde düzenleyebileceğiniz ve tek bir yerde okuyabileceğiniz mükemmel özlü akışları keşfetmenize yardımcı olur. Sizde Feedly dünyasında yerinizi alın ve hayatınızı kolaylaştırın. 

 

Daha Fazla Göster
Feedly - Get Smarter indir
DİĞER SÜRÜMLER